Transport drogowy międzynarodowy

Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym i krajowym. W ramach współpracy oferujemy naszym klientom:

  • transport całopojazdowy (FTL),
  • transport drobnicowy (LTL),
  • transport chłodniczy,
  • transport ekspresowy.

Wykonywana przez nas spedycja ładunków w transporcie drogowym opiera się na współpracy z partnerami cieszącymi się dobrą renomą i zaufaniem na rynku usług transportowych.  Nasz klient może być pewien, że jego ładunek będzie dostarczony do celu i na czas. Obsługujemy głównie transport wewnątrz Unii Europejskiej, ale nie tylko.

In-Via Sp. z o.o. została wpisana do Centralnego Rejestru Podmiotów Akcyzowych i uzyskała nr EORIJest on niezbędny do stworzenia deklaracji SSD (Safety Security Data) na powrocie do UE. Dzięki temu możemy realizować przewozy naszymi własnymi autami poza obszar celny EU – w szczególności do Wielkiej Brytanii.  Dodatkowo możemy świadczyć klientom usługi okołotransportowe jak: wysyłanie zgłoszeń, deklaracji, komunikatów do systemów celnych, akcyzowych lub podatkowych. Zapraszamy do współpracy!

Na tabor samochodowy naszych partnerów składają się pojazdy przystosowane do ładunku każdego typu. Dysponujemy szerokim wachlarzem dostępnych środków transportu: są to ciągniki siodłowe z naczepami typu MEGA, chłodnia, plandeka, izoterma, firana oraz platformy. Naszym klientom zapewniamy również ekspresowe dostawy na terenie całej Polski.

Transport całopojazdowy razem z In-via to przede wszystkim bezpieczeństwo, terminowość i konkurencyjne ceny.

Naszym zadaniem jest dobranie odpowiedniego środka transportu dla Państwa ładunku oraz podstawienie go w odpowiednim miejscu i w określonym czasie. Priorytetem jest zaś optymalizacja kosztów i jak najefektywniejsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni ładunkowej. Wyżej wymienione działania mają na celu wykonanie operacji transportowej w możliwie najniższej cenie przy zachowaniu najwyższych standardów usług. 

WhatsApp Image 2021-08-24 at 18.05.53